Dragon Rent A Car Kuşadası Dragon Rent A Car Kuşadası

Araç Kiralama, Kuşadası Rent A Car,
Aydın / Kuşadası / Kuşadası

Adres: İnönü Blv.No:60 Z4 09400 Kuşadası/Aydın

Telefon: 0(256) 612 50 10

Cep Telefonu: 0(536) 292 85 84

E-posta Adresi info@rentacardragon

İnternet Sitesi: http://rentacardragon.com/

Facebook Adresi: Tıklayınız

Firma Bilgileri

Kuşadası'nda araç kiralama hizmeti veren profesyonel ve güvenilir firmadır.

Ürün ve Hizmetler

Rent A Car Dragon Araç Kiralamaya Hoşgeldiniz!
Dragon Araç Kiralama Şirketi, misyonu ve vizyonu ile sizlere daima en iyi hizmeti verebilmek için 2012 yılından beri genç ve dinamik çalışma arkadaşlarıyla karşınızda. 
Alışılagelmiş profillerin dışına çıkarak sizleri mutlu etmeyi,güven vermeyi ve 7/24 hizmeti kendisine misyon edinmiştir. 
Uluslararası standartları kendisine prensip edinmiş bu firma, 12 adet araç filosuyla sizlerle. 
Gerek araç kiralama,gerek transfer işlemlerinde iddialı olan şirketimiz,itibarlı ve başarılı konumunu daima daha ileriye götürmekte ve yurt içinde yeni şubeler açarak şirketimizi olabildiğince ilerletmektedir.Şirketimiz ''Kuşadası Rent a Car'' adı altında,yepyeni bir profil ile sizlerin güvenini kazanarak, alanında en iyiler arasına gelmeyi hedefliyoruz. 
Şirketimiz ve çalışma arkadaşlarımız için misyonumuz her zaman sizin güveniniz ve memnuniyetinizdir. Araç kiralama veya transfer işlemlerinde şirketimiz size memnuniyet ve güven açısından garanti vermekte,sistematik ve prensipli çalışma temposu ile her zaman sizlere en iyi hizmet vermeyi amaçlıyoruz. 
Dragon Araç kiralama Şirketi olarak siz değerli müşterilerimize uygun fiyat ve uygun şartlarla hizmet vermenin mutluluğu içerisindeyiz. 

 

Anahtar Kelimeler