ESTEDERMA GÜZELLİK ESTETİK KUŞADASI ESTEDERMA GÜZELLİK ESTETİK KUŞADASI

Sağlık Hizmetleri, Estetik Merkezleri,
Aydın / Kuşadası / Kuşadası

Adres: Türkmen Mahallesi, Bahçe arası Mevki, Mert Sevgi Sokak, No :4 KUŞADASI / AYDIN

Telefon: 0(256) 663 34 85

Cep Telefonu: 0(546) 614 05 10

İnternet Sitesi: http://www.estedermaguzellik.com

Facebook Adresi: Tıklayınız

Harita Konumu: Tıklayınız

İnstagram: instagram.com

Yol tarifi: google.com

Firma Bilgileri

Kuşadası türkmen mahallesinde güzellik, estetik ,cilt bakım, cilt tedavisi, leke tedavisi, led maske,karbon peeling, sivilce tedavisi 3D kirpik, microblading kaş , vucud bakımı, kirpik lifting, akrelik jel tırnak, protez tırnak, el ve ayak bakımı, dört mevsim diode lazer vb. hizmetleri veren güzellik salonudur.Ayrıca botox,dolgu,saç ekim danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

Ürün ve Hizmetler

POPÜLER UYGULAMALARIMIZ

Hydrafacial

G5G5 ile Zayıflama

Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar ve uygulama bölgesinde zayıflama ürünlerinin kullanılması ile birlikte gözle görülür ciddi bir etki elde edilir.

Kendi kirpiğinizin inceliğinde, hatta daha da ince olan bu kirpikler üçlü bir şekilde uygulama yapılırken birleştirilip, kendi kirpiğinize tek tek güzelce montajlanıyor.

 3D İpek Kirpik3D İpek Kirpik

 3D İpek KirpikNd:Yag Q-Switch Lazer

Q-switched Nd:YAG lazer (Spectra), lazer ışığını kullanarak, etrafındaki normal dokuya zarar vermeden pigmentleri azaltır ya da yok eder.Melanozomlar lazer ışığına maruz kaldıklarında, vücut tarafından emilen küçük parçacıklara bölünürler.

En kısa tanımı ile vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulmanız için kalıcı bir yol sağlayan bir güzellik uygulamasıdır. Güzellik ve estetik merkezlerde yapılan bu uygulamada kıl kökleri lazer ışığı ile yakılması ve işlem sonunda bir daha çıkmaması hedeflenir.

 Lazer EpilasyonLazer Epilasyon

 Microblading KaşMicroblading Kaş

Microblading ileri kaş 3D kıl tekniği uygulamalarıyla kaşlara manüel yöntemle yapılan yarı kalıcı, kaş yoğunlaştırma, efekt ve şekil verme sanatı olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Anahtar Kelimeler